Toetame laskesporti

MTÜ Koeru LSK on algatanud kaks projekti, mille eesmärk on propageerida ning toetada laskesporti ja selle arengut Koerus.

Esimese projekti eesmärk on vajaliku inventari soetamine noorte kaasamiseks laskespordi arendamisse Koerus. Soovideks on luua vähemalt kaks noorte treeningrühma kahes vanuseklassis: 10-13 aastased ja 14-17 aastased. Tegemist on algettevalmistavate rühmadega, kus õppe sisuks on esmalt relvade ehitus ja ohutu käsitlemine, õpitakse laskespordi põhitõdesid, laskeürituste läbiviimise korda, relvaseadust ja palju muud vajalikku. Peale relvaohutuse õpet saab ka praktilisi harjutusi teha, milleks on õhupüssi treeningud 10 meetri rajal. Relvadeks on kõrgtasemel PCP õhupüssid Feinwerkbau 700 Basic, millede soetamiseks taotleme toetust muuhulgas ka PRIA-st. Treeningrühmade tegevuse alustamine on planeeritud septembrisse 2013 ning iga rühmaga jätkatakse järgnevatel aastatel, käies parimatega regulaarselt võistlustel, omistades sellega individuaalselt klassilaskuri nime.  Projekti eelarve on 9564.- €.

Teise projekti raames soovime soetada võistluspüssi Walther LG400 RT, mille puhul on tegemist tõelise tipptaseme PCP õhupüssiga 10m jooksva märgi laskmiseks. Selle relva soetamisel oleme mõelnud toetada just oma Koeru laskesportlast, Indrek Tombak’ut, kes on tulnud Eesti Meistrivõistlustel 10 meetri jooksva märgi laskmises kolmandale kohale. Paraku on mehel võimeid rohkem kui tema relv seda võimaldaks ja seetõttu selline idee meil ka tekkis, et vaja ikka kohalik mees viia kõrgemale kui kolmas koht. Püss ise jääb spordiklubi omandisse ja on mõeldud tippspordi harrastamiseks meie klubi liikmele. Projekti eelarve on 2580.- €.

Kõige eelnevaga seoses toetame ise ja ootame ka Teiepoolseid toetusi nende kahe projekti ellu viimiseks. Selleks palume võimalusel teha ülekanne rahalise annetusena MTÜ Koeru LSK arveldusarvele nr  10220205471220, SEB pangas. Selgitusse palume märkida: “Projekt 1 toetuseks” kui soovite toetada noorte laskesprdi arengut Koerus või “Projekt 2 toetuseks” kui soovite toetada Koeru laskesportlase Indrek Tombak’u arengut meistrivõistlustel.

 
MTÜ Koeru LSK juhatus
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud