2015 kokkuvõte

Aastal 2015 võib spordiklubi olulisemateks saavutusteks pidada Koigi laskepaiga edasiarendamist ja kohandamist vastavalt IPSC nõuetele, millega on tagatud võistluste läbiviimisel ohutus ümbritsevale keskkonnale. Lisaks olemasolevatele kaevandamise käigus tekkinud vallidele on ajutiselt välja ehitatud ümbritsevad muldvallid neljale laskepositsioonile, mille tulemusena on laskepaik saanud hea hinnangu ennekõike vintrelvade treeningu- ja võistluspaigana nii kodu- kui ka välismaal, mille üheks tunnustuseks on IPSC Eesti regiooni poolt tunnustatud klassifikatsioonivõistlus “Vindimurdja 2015″.  Koigi laskepaika kasutab MTÜ Koeru LSK oma põhilise tegevuskohana, mille tarbeks on 2015 aasta jooksul hangitud hulgaliselt laskespordi harrastamiseks vajalikku inventari. Koigi laskepaigas korraldati 2015 aasta jooksul kokku 19 erinevat treening- ja spordivõistlust valdavalt vintpüssidest. Samuti jätkus tegevus Ervita laskepaigas ja Tondi lasketiirus Tallinnas, kus peeti 2015 aastal kokku 22 treeningut ja võistust püstolist.

Sportlaskmise valdkonnas korraldati kaks võistlust, millest üks oli Koeru valla külade karikavõistlus rändkarikale ja teine rahvavõistlus laskespordi propageerimiseks laiemale publikule. Samas on sportlaskmine klubis üks produktiivseim medalikoguja. Täpsemalt on klubi liige Indrek Tombak tänu oma sportlikele saavutustele toonud 2015 aastal koju medalid järgmistelt võistlustelt:

  • I.koht Eesti Meistrivõistlused, 30+30 lasku jooksev metssiga;
  • II.koht Eesti Meistrivõistlused, 30+30 lasku liikuv märk;
  • II.koht Eesti karikavõistlus, 20+20 lasku liikuv märk, segajooksud.

Meeskondlikus arvestuses toodi koju I.koha medal IPSC level 3 tasemega võistluselt “Porikuu Vint 2015″, kus Endrik Kull võistles Rifle semi-auto Open divisionis.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud