Järvamaa vint 2015

Selgitamaks välja, kes siis ikkagi on Järvamaa parim praktiliste oskustega püssilaskja alanud lamba-aastal, kutsuvad Koeru Laskespordiklubi ja Koigi Vallavalitsus Teid laskevõistlusele “Järvamaa vint 2015″, mis toimub 07.03.2015 Koigi karjääri laskepaigas.

Ürituse eesmärk on tutvustada ja propageerida Koigi laskepaika ning praktikalist laskmist, kui dünaamilist laskespordi distsipliini, mis arendab relva ohutut käsitsemist ja tõstab oluliselt isiku praktilist laskeoskust.

Kutsutud on igast omavalitsusest ja organisatsioonist kolm laskurit, kes moodustavad meeskonna või naiskonna, et konkurente täpsuse ja osavusega üle trumbata. Võistlus toimub IPSC reeglite järgi ning seda viivad läbi Eesti Praktikal-laskmise Ühingu poolt litsentseeritud instruktorid ja kohtunikud. Relvade ja laskemoona eest hoolitseb korraldaja.

Ürituse ajakava:

  • 09:00 – koguneme Koigi vallavalitsuses, kus teeme lühidalt selgeks kasutatavad relvad käsitsemine, ohutusreeglid laskmise juures ning kohtunike korraldused.
  • 11:00 – alustame võistlusega Koigi karjääris.
  • 18:00 – autasustamine võistluste asukohas. Peale võistlust saab minna Koigi valla naistepäeva peole.

Ürituse osavõtutasu on 90.- € ühe võistkonna kohta, mis sisaldab kõiki võistluskulusid. Tasumine toimub arve alusel MTÜ Koeru LSK kontole EE501010220205471220. Sularahas tasumine tuleb eelnevalt kokku leppida.

Võistlustele registreerimiseks tuleb saata e-postiga peakorraldajale järgmised andmed:

  • Asutus või organisatsioon, mida võistkond esindab;
  • Võistkonna nimi;
  • Kõigi kolme võistkonna liikme eesnimi, perekonnanimi ja sünniaasta.

Üritusele registreerimine lõppeb 27.02.2015 a.

Ürituse peakorraldaja: MTÜ Koeru LSK, e-post: koerulsk@koeru.eu, tel: 53439674, Endrik Kull.

NB! Võistluste ajal pakutakse sooja suppi ja teed.

 

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud