IPSC turvakoolitus

Märtsis 2014 on taas tulemas turvalise laskuri koolitus, mis annab võimaluse osaleda IPSC level 2 ja sellest suurematel laskeüritustel. Koolitus kestab tavaliselt kaks päeva ja lõpetatakse eksamiga teoorias ning praktikas, milleks on level 1 võistluse edukas läbimine.

Koolitusele oodatakse isikuid, kes soovivad ennekõike arendada oma laskeoskust praktiliselt kõikides valdkondades – enesekaitseks, jahipidamiseks või teenistuslikel eesmärkidel. Koolituse läbinud isikul on võimalus liituda spordiklubiga, et osaleda üheskoos toimuvatel harjutustel ja miks mitte ka võistlustel, kuna need on laskeoskust eriti arendavad ning põnevad üritused.
Need, kes sooviksid lihtsalt sportlikust huvist harrastada IPSC laskmist aga ei ole relvaomanikud, siis relva omamine ei ole siin takistuseks kuna alati võib võistlustel kasutada klubikaaslase relva ja laskemoona.

Hetkeseisuga toimub koolitus Tallinnas, 29.03 kuni 30.03.2014 Tondi lasketiirus ning selle hind on 100.- €. Kui aga saame Koeru piirkonnas või Järvamaal kokku vähemalt 5 huvilist, siis saame korraldada koolituse meie Ervita mõisa lasketiirus ning koolituse hind jääb vahemikku 60.- kuni 70.- €.
NB! Koeru LSK liikmetele on koolituse hind 32,- € võrra soodsam.

Lisainformatsioon telefonil 53 439 674 või e-postiga: koerulsk@koeru.eu

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Kommenteerimine on suletud